PeLoHa

PeLoHa to harmonijny masaż ciała, który budzi do życia i przywraca wewnętrzną równowagę. To podróż w głąb siebie, do źródeł istnienia i serca.
Jego nazwa to skrót od angielskich słów: Peace, Love, Harmony (Pokój, Miłość, Harmonia).

We wpisach z kategorii Dotyk zebrałam wyznania osób, które doświadczyły masażu PeLoHa. Wyznania dotyczą doznań w czasie masażu i efektów jakie przyniósł.

masaż ciała

Podstawą metody PeLoHa jest zrozumienie, że ciało to świątynia, która pozwala nam funkcjonować na Ziemi jako istoty duchowo-fizyczne. Twórcą masażu jest Alan Earle, który rozwijał metodę masażu Peloha przez ponad 25 lat. PeLoHa zawiera w sobie elementy masażu klasycznego, polinezyjskiego, technikę Bowena, refleksologię, uzdrawianie Polarity, kryształową terapię, pracę z meridianami, punktami akupresury, uzdrawianie systemem Reiki, delikatnymi ruchami z chiropraktyki, oraz spiralnymi uwzględniającymi 7 głównych i 14 czakr mniejszych kończąc na czakrze serca.

Rezultatem masaży PeLoHa jest uczucie lekkości i doenergetyzowania. Chroniczne dolegliwości i bóle znikają, a sen staje się zdrowszy. PeLoHa to dobroczynny pełen miłości dotyk niosący ukojenie i pozwalający na pozytywne doświadczenie swojego wnętrza.

Masaż PeLoHa nie ma skutków ubocznych. Odpowiednio kierowana energia życiowa nie tylko wyrównuje przepływ w kanałach energetycznych, ale też pobudza krążenie krwi i limfy, ujędrnia skórę, reguluje przemianę materii, wpływa na poprawę zdrowia fizycznego i psychicznego oraz wspomaga leczenie depresji.

Z Alanem Earle twórcą masażu PeLoHa; Łódź, marzec 2012
Z Alanem twórcą masażu PeLoHa i jego żoną Mary Earle – autorką książki „Peloha. Żyjąc w świetle”; marzec 2012

Back to Top